Prekių krepšelis

Viso prekių:

0

Suma:

0.00 €

Kaip pirkti?
 
Prekių katalogas:

Buities valymo priemonės

Michaels valymo priemonės

Almacabio

NANO linija

Earth friendly products

Muilo riešutas

Ecover

Maistas

Sveikata

Kosmetika

Kūdikiams ir vaikams

Kita

Kvapai namams

Kosmetikos gamybai

Plaukų dažai

             
Naujienos Produktai Didmeninė prekyba Kontaktai

Almacabio

 

Grįžti į produktų sąrašą

   
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Koncentruoti milteliai indaplovėms, Almacabio


Kaina: 9.85 €


Svoris:Ekologiški „Almacabio“ koncentruoti milteliai indaplovėms su greitai ir visiškai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Nuo indų pašalina maisto likučius ir kvapus. Apsaugo indaplovės metalines dalis. Tinka stiklo, nerūdijančio plieno, keramikos, plastiko, aliuminio, krištolo, porceliano indams ir stalo įrankiams. Užtenka 45 plovimams.

Be fosfatų ir konservantų. Be sunkiųjų metalų.

Naudojimas: prikrauti indaplovę. Pilnai indaplovei (12 komplektų) į dozavimo stalčiuką įpilti 20 g miltelių. Pasirinkti atitinkamą plovimo programą. Po naudojimo, kruopščiai nuplauti rankas. Dirginantis, vengti sąlyčio su oda.

Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.

""   ""   ""

Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudėtis (INCI): sodium chloride, sodium sulfate, sodium silicate, sodium iminodisuccinate, sodium gluconate, coco alcohol alcoxylated, sodium etidronate, sodium polyaspartate, sodium citrate, amilase, parfum.

Cheminė sudėtis: <5% nejoninių PAM, fosfonatai; 15-30%: deguonies pagrindo balinimo medžiagos; kiti komponentai: enzimai (amilazė), kvapai.


Prekė yra sandelyje: Taip

© Eko Nata 2009-2013. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

Mūsų draugai | Ekologiska kosmetika | Ekologiskos prekes| Įmonės | Ekologiski produktai