Prekių krepšelis

Viso prekių:

0

Suma:

0.00 €

Kaip pirkti?
 
Prekių katalogas:

Buities valymo priemonės

Michaels valymo priemonės

Almacabio

NANO linija

Earth friendly products

Muilo riešutas

Ecover

Maistas

Sveikata

Kosmetika

Kūdikiams ir vaikams

Kita

Kvapai namams

Kosmetikos gamybai

Plaukų dažai

             
Naujienos Produktai Didmeninė prekyba Kontaktai

Almacabio

 

Grįžti į produktų sąrašą

   
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Švelnus skalbimo skystis vaikų rūbams (1l )


Kaina: 9.99 €


Talpa:Ekologiškas aplinkai „Almacabio“ švelnus skalbimo skystis vaikų rūbams. Tinka skalbti rankomis ir mašina. Švelniai ir efektyviai šalina riebalų bei maisto dėmes. Tinka švelniems ir spalvotiems audiniams. Rūbai tampa ypač minkšti. Švelnaus kvapo. Su ryžių baltymais ir augaliniu glicerinu, kuris apsaugo odą. pH – 5.5. Užtenka 22 skalbimams. Tinka veganams.

Be fosforo, fosfatų, enzimų, gyvulinės kilmės produktų. Be nikelio ir sunkiųjų metalų. Be GMO. Almacabio naudoja tik augalinės kilmės PAM, kurios greitai ir lengvai suyra.

„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. „Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus.

Sertifikuotas „BIO C.E.Q.“ ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija „ccpb“.

Dozavimas: Skalbimas mašina (2-3 kg sausų skalbinių): nurodyta lentelėje (1 dangtelis = 36 ml). Skalbimas rankomis: nurodytus kiekius pilti į 5 l vandens.

Naudojimas: Nurodytą skysčio kiekį pilti į skalbimo mašinos stalčiuką arba tiesiai į būgną. Didesnis nei nurodytas skalbimo skysčio kiekis nepagerins skalbimo rezultato.

Italijoje pagamintas produktas.


Prekė yra sandelyje: Taip

© Eko Nata 2009-2013. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

Mūsų draugai | Ekologiska kosmetika | Ekologiskos prekes| Įmonės | Ekologiski produktai