Prekių krepšelis

Viso prekių:

0

Suma:

0.00 €

Kaip pirkti?
 
Prekių katalogas:

Buities valymo priemonės

Maistas

Sveikata

Kosmetika

Kūdikiams ir vaikams

Maistas vaikams

Higiena

Kosmetika

Kita

Kvapai namams

Kosmetikos gamybai

Plaukų dažai

             
Naujienos Produktai Didmeninė prekyba Kontaktai

Maistas vaikams

 

Grįžti į produktų sąrašą

   
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekologiškas probiotinis Lactana Bio Pre pienas kūdikiams, Töpfer


Kaina: 12.95 €


Svoris:Lactana Pre yra idealus pienas mamų maitinamiems kūdikiams, kuriems mamos pieno nepakanka ir reikia papildomo maitinimo. Pvz., iškart po gimdymo, kol dar nepakankamai prisigamina motinos pieno.
Lactana Pre labiausiai panašus į motinos pieną. Jo konsistencija tokia pati. Iš angliavandenių Lactana Pre yra tik laktozės. Kūdikis nepasisotina pakankamai, todėl dar labiau nori žysti motinos krūtį.
Piene Lactana 1 iš angliavandenių yra laktozės ir maltodekstrino. Lactana 1 yra sotesnis negu Lactana Pre ir tirštesnis. Abu pieno mišiniai gali būti duodami nuo gimimo ir gali būti naudojami vieni, be kitokio maitinimo. Lactana Pre dėl minėtų priežasčių yra idealus pienas papildomam maitinimui. Sudėtis (100 g miltelių): nugriebtas pienas, iš dalies demineralizuoti saldžių išrūgų milteliai, augaliniai aliejai, kiaušinio riebalai, nugriebto pieno milteliai, kalcio karbonatas 0,46 g, kalio chloridas 0,15 g, askorbo rūgštis, natrio chloridas 0,12 g, bifido bakterijų kultūros, tokoferolis, geležies laktatas 13,5 mg, cinko sulfatas 8,2 mg, niacinas, kalcio D pantotenatas, vario sulfatas 983 µg, retinolis, tiaminas, piridoksinas, mangano sulfatas 269 µg, riboflavinas, kalio jodatas 148 µg, folio rūgštis, filochininas, natrio selenatas 23 µg, kalciferolis. Atidaryto maišelio turinį sunaudokite per 14 dienų. Visada sandariai uždarykite maišelį. Nešildykite kūdikių maisto mikrobangų krosnelėje. Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas. Töpfer gamykla yra įsikūrusi Pietų Vokietijoje, Alpių regione. Lactana Bio pieno mišiniai yra gaminami iš ekologinių ūkių Alpių karvių pieno. Karvės pieno baltymai ir riebalai pakeičiami taip, kad labiausiai atitiktų motinos pieno sudėtį. Pienas praturtinamas vitaminais, mineralais ir mikroelementais, reikalingais atitinkamo amžiaus kūdikiui (kaip nurodo ES direktyva 2006/141/EU).


Töpfer turi beveik šimto metų patirtį kūdikių maisto gamyboje - įmonė įkurta 1911 m. Nuo 1989 m. gamina ekologišką ES sertifikuotą maistą kūdikiams.
Kompanija turi savo laboratoriją ir, kurdama savo produkcijos receptus, bendradarbiauja su mokslo bei medicinos įstaigomis.
Visi Töpfer peno mišiniai gaminami su probiotikais (natūraliai kūdikių žarnynui būdingomis gerosiomis žarnyno bakterijomis) ir omega 3 bei omega 6 esminėmis riebiosiomis rūgštimis (LCPUFA), kurios, kaip rodo vis daugiau tyrimų, yra labai reikalingos kūdikio smegenų, akių ir nervų sistemos vystymuisi.


Prekė yra sandelyje: Taip

© Eko Nata 2009-2013. Visos teisės saugomos.

Mūsų draugai | Ekologiska kosmetika | Ekologiskos prekes| Įmonės | Ekologiski produktai