Prekių krepšelis

Viso prekių:

0

Suma:

0.00 €

Kaip pirkti?
 
Prekių katalogas:

Buities valymo priemonės

Maistas

Sveikata

Kosmetika

Kūdikiams ir vaikams

Kita

Kvapai namams

Kosmetikos gamybai

Plaukų dažai

             
Naujienos Produktai Didmeninė prekyba Kontaktai

Plaukų dažai

 

Grįžti į produktų sąrašą

   
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naturally Better ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako, BLUE-BLACK 2.1


Kaina: 11.99 €BE AMONIAKO, REZORCINOLIO IR PARABENŲ.
NATURTINT® „Naturally Better“ ilgalaikių plaukų dažų nauja sudėtis dar efektyviau nudažo žilus plaukus - padengia 100% iš pirmo karto. Šie dažai sukurti kuo labiau vengiant agresyvių plaukų dažų komponentų. Maksimaliai tausojantys, apsaugo plaukus ir galvos odą. Bekvapiai, nesukelia niežulio, nesausina. Patogūs naudoti, gerai laikosi spalva.

Šie novatoriškos sudėties ilgalaikiai plauku dažai, praturtinti ekologiškais augalų ir sėklų aliejais bei ekstraktais, yra pirmieji, kurie aktyviai puoselėja, tausoja bei švelniai saugo ir plaukus, ir galvos odą. Sustiprina plaukus, suteikia ilgalaikę natūraliai sodrią spalvą ir blizgesį. Vienos pakuotės gali pakakti ir ilgiems plaukams.

NATURTINT® ilgalaikiai plaukų dažai švelnūs Jūsų plaukams - BE amoniako, rezorcinolio, parabenų, DEA, mineralinių aliejų, SLS, silikonų, parafino, sunkiųjų metalų, formaldehido darinių, dirbtinių kvapų.

Tai nėra nei ekologiški nei natūralūs plaukų dažai (nes permanentinių tokių dažų apskritai nebūna), tačiau NATURTINT® yra maksimaliai įmanomai tausojantys ir „žali“.

NATURTINT® dažuose:
- Riebalinį odos sluoksnį apsauganti medžiaga (iš sojos) yra pagrindinė dažiklio sudėtinė dalis - ji padidina lipidų sluoksnį, kuris padengia odą ir peroksidas prie odos neprasiskverbia, todėl nesudirgina.
- Naudojamas tik minimalus reikalingas peroksido kiekis.
- Ekologiški hidrolizuoti kviečių baltymai sutvirtina plaukų skaidulas ir sumažina jų lūžinėjimą iki 80%.
- Keramidai (natūraliai plauko sudėtyje esančios medžiagos, kurios užtikrina, kad plauko išorinis sluoksnis neatsiskirtų) padeda užtikrinti, kad plaukų skaidulos būtų lygios ir minkštos, aprūpintos drėgme. O tai pagerina plaukų būklę.
- Ekologiškų baltųjų putonių sėklų aliejaus ir sojų ekstrakto derinys apsaugo galvos odą dažymo metu, sumažina atsisluoksniavimą ir sausumą.
- Ekologiški kukurūzų ir avižų ekstraktai įsiskverbia į giliausius plauko sluoksnius, todėl spalva laikosi ilgai ir nenublunka.
- Ekologiškas saulėgrąžų ekstraktas pagerina plaukų apsaugą ir padeda išsaugoti spalvą.

Ekologiški ir natūralūs ekstraktai, esantys NATURTINT® fiksuojančiame šampūne ir apsauginiame NUTRIDEEP® kondicionieriuje, veikdami bendrai uždaro plauko kutikulus, fiksuoja spalvą ir paryškina blizgesį.

Stipresni, lygesni, minkštesni ir jaunatviškiau atrodantys plaukai! Pakuotėje - naujas „Anti-Aging CC“ kremas su ekologišku baobabo ir natūralių žirnelių ekstraktais, kurie padeda iveikti pagrindinius plauko senejimo požymius, atstatyti natūralų plaukų keratiną ir apsaugoti plaukus nuo fizinio pakenkimo, temperatūros, UV spindulių ir taršos. Stiprina plaukus, suteikia blizgesio, minkština, drėkina, regeneruoja, maitina ir sumažina plaukų galiukų išsišakojimą.

NATURTINT® dažų pakuotėje:
  dažiklio buteliukas (60 ml),
  ryškiklio buteliukas (60 ml),
  šampūnas (15 ml),
  NUTRIDEEP® fiksatorius kondicionierius (15 ml),
 „Anti-aging CC“ kremas (15 ml),
  apsauginės pirštinės,
  instrukcijų lapelis.

Atkreipkite dėmesį, geriausiam efektui išgauti ir spalvos išlaikymui itin svarbu panaudoti visas priemones. Šampūno ir fiksatoriaus (kondicionieriaus) panaudojimas būtinas tam, kad užfiksuotų spalvą ir ji išliktų ilgam.

Tinka veganams. Nebandyta su gyvūnais. Dermatologų patikrinta.

Europos Sąjungoje pagamintas produktas.


Prekė yra sandelyje: Taip

© Eko Nata 2009-2013. Visos teisės saugomos. Privatumo politika

Mūsų draugai | Ekologiska kosmetika | Ekologiskos prekes| Įmonės | Ekologiski produktai